Przedszkole Mikołów - Zaczarowany Ogród. Przedszkole o profilu teatralnym.

Niepubliczne przedszkole o profilu teatralnym Zaczarowany Ogród. Oferujemy zajęcia artystyczne, warsztaty teatralne, przyjęcia urodzinowe, naukę gry na instrumentach. Edukacja teatralna, taneczna, muzyczna oraz plastyczna.

OVERVIEW

The site przedszkole-mikolow.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have downloaded eighteen pages within the web page przedszkole-mikolow.pl and found three websites associating themselves with przedszkole-mikolow.pl. There is two mass communication platforms possessed by przedszkole-mikolow.pl.

PRZEDSZKOLE-MIKOLOW.PL TRAFFIC

The site przedszkole-mikolow.pl is seeing fluctuating quantities of traffic through the year.
Traffic for przedszkole-mikolow.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-mikolow.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-mikolow.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE-MIKOLOW.PL

mama pomysł ma.

Dawno nas tu nie było- postaram się teraz częściej tutaj wpadać i przez wakacje coś wrzucać co sobie tam tworzymy. Uwielbienie do kucyków przyszło i trwa, zbiera się kolekcja, którą się wszędzie zabiera.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-MIKOLOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-mikolow.pl Mobile Screenshot of przedszkole-mikolow.pl Tablet Screenshot of przedszkole-mikolow.pl

PRZEDSZKOLE-MIKOLOW.PL SERVER

We caught that a lone root page on przedszkole-mikolow.pl took six hundred and three milliseconds to download. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
94.152.146.246

We discovered that przedszkole-mikolow.pl is employing the Apache os.

Przedszkole Mikołów - Zaczarowany Ogród. Przedszkole o profilu teatralnym.

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Zainspirowani niezwykłością dziecięcych zachowań ich spontanicznością, wrażliwością i kreatywnością oddajemy w Państwa ręce miejsce tworzone z myślą o dzieciach." I observed that the web page also stated " Trafiając na żywo reagującego i chłonnego naszych działań odbiorcę pragniemy, aby zaproponowany program edukacji artystycznej rozbudził w naszym podopiecznych pasje." They also stated " Poprzez zabawę rozwijał intelektualnie i emocjonalnie. Był przykładem różnych postaw i wzorem zachowań. 2010 Zaczarowany Ogród tel 782 499 874." The meta header had przedszkole as the first keyword. This keyword was followed by edukacja, teatralna, and muzyczna which isn't as important as przedszkole. The other words the site uses is taneczna. plastyczna is also included and will not be understood by search crawlers.

SEE MORE WEB PAGES

www.przedszkole-mis.com

Nie jesteś naszym Klientem? Zobacz co możemy Ci zaoferować. Lub od razu zamów u nas testowy serwer.

Niepubliczne przedszkole MISIEK

Nowoczesny, odpowiednio wyposażony ośrodek, według najwyższych standardów zapewniający opiekę dzieciom od 5m-cy do 6 lat w komfortowych warunkach. Przedszkole przestronne o łącznej powierzchni użytkowej 450 m2, dostosowano do najwyższych wymogów budowlanych, sanitarnych i przeciwpożarowych. Kadrę tworzy Zespół kreatywnych, wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego, pedagoga, psychologa, logopedy, dietetyka.

Przedszkole Montessori Pruszków

MATEMATYKA, JĘZYK, WYCHOWANIE KOSMICZNE. Najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te. Od narodzenia do sześciu lat. Jest to czas, kiedy formuje się. Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy słonecznych, pogodnych, bezpiecznych i roześmianych wakacji.

Przedszkole Montessori - Przedszkolak na diecie - Dla Dzieci na diecie

Gotuję z Mamą i Tatą. Przedszkole Montessori - dla dzieci na diecie - przedszkolak na diecie. Przedszkole Montessori - Przedszkolak na diecie - Dla Dzieci na diecie. Jubileusz 40-lecia Przedszkola Samorządowego Nr 36 w Białymstoku oraz nadanie imienia Marii Montessori. Pożegnanie starszaków w grupie V. Dzieci z grupy V przygotowują kanapki. Adam z grupy V wziął udział.